Bu gecə UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 4-cü turun oyunları keçirilib. FutbolPlanet.Az xəbər verir ki, 12 qrupda ümumilikdə 24 oyun baş tutub.

A qrupu

21:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - “Yanq Boyz” (İsveçrə) - 0:1
00:00. ÇFR (Rumıniya) - “Roma” (İtaliya) - 0:2

 

1.

Roma

4

3

1

0

9:1

10

2.

Yanq Boyz

4

2

1

1

6:3

7

3.

ÇFR

4

1

1

2

3:8

4

4.

MOİK

4

0

1

3

0:6

1

 


B qrupu

21:55. “Molde” (Norveç) - “Arsenal” (İngiltərə) - 0:3
00:00. “Dandolk” (İrlandiya) - “Rapid” (Vyana, Avstriya) - 1:3

 

1.

Arsenal

4

4

0

0

12:2

12

2.

Molde

4

2

0

2

4:8

6

3.

Rapid

4

2

0

2

8:7

6

4.

Dandolk

4

0

0

4

5:12

0

 

C qrupu

00:00. “Nitsa” (Fransa) - “Slaviya” (Praqa, Çexiya) - 1:3
00:00. “Bayer” (Almaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - 4:1

 

1.

Slaviya

4

3

0

1

8:6

9

     

2.

Bayer Leverkuzen

4

3

0

1

14:6

9

     

3.

Nitsa

4

1

0

3

6:12

3

     

4.

Hapoel

4

1

0

3

6:10

3

 

 

D qrupu

00:00. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Benfika” (Portuqaliya) - 2:2
00:00. “Standard” (Belçika) - “Lex” (Polşa) - 2:1

 

1.

Reyncers

4

2

2

0

8:5

8

2.

Benfika

4

2

2

0

12:7

8

3.

Lex

4

1

0

3

6:8

3

4.

Standard

4

1

0

3

3:9

3

 

E qrupu

00:00. PSV (Niderland) - PAOK (Yunanıstan) - 3:2
00:00. “Qranada” (İspaniya) - “Omoniya” (Kipr) - 2:1

 

1.

Qranada

4

3

1

0

6:2

10

2.

PSV

4

2

0

2

7:9

6

3.

PAOK

4

1

2

1

7:5

5

4.

Omoniya

4

0

1

3

3:7

1

 

F qrupu

00:00. AZ (Niderland) - “Real Sosyedad” (İspaniya) - 0:0
00:00. “Napoli” (İtaliya) - “Riyeka” (Xorvatiya) - 2:0

 

1.

Napoli

4

3

0

1

5:2

9

2.

Real Sosyedad

4

2

1

1

2:1

7

3.

AZ Alkmaar

4

2

1

1

5:2

7

4.

Riyeka

4

0

0

4

2:9

0



G qrupu

 

21:55. “Braqa” (Portuqaliya) - “Lester” (İngiltərə) - 3:3
21:55. AEK (Yunanıstan) - “Zarya” (Ukrayna) - 0:3

 

1.

Lester

4

3

1

0

12:4

10

2.

Braqa

4

2

1

1

8:8

7

3.

AEK

4

1

0

3

5:9

3

4.

Zarya

4

1

0

3

5:9

3

 

H qrupu

21:55. “Sparta” (Praqa, Çexiya) - “Seltik” (Şotlandiya) - 4:1
21:55. “Lill” (Fransa) - “Milan” (İtaliya) - 1:1

 

1.

Lill

4

2

2

0

10:4

8

2.

Milan

4

2

1

1

7:5

7

3.

Sparta

4

2

0

2

9:9

6

4.

Seltik

4

0

1

3

5:13

1

 

I qrupu

21:55. “Qarabağ” (Azərbaycan) - “Sivasspor” (Türkiyə) - 2:3
21:55. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Vilyarreal” (İspaniya) - 1:1

 

1

Vilyarreal

4

3

1

0

13

5

10

2

Makkabi (Tel-Əviv)

4

2

1

1

4

6

7

3

Sivasspor

4

2

0

2

9

9

6

4

Qarabağ

4

0

0

4

3

9

0

 

 

J qrupu

21:55. LASK (Avstriya) - “Antverpen” (Belçika) - 0:2
00:00. “Tottenhem” (İngiltərə) - “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) - 4:0

 

1.

Antverpen

4

3

0

1

5:2

9

2.

Tottenhem

4

3

0

1

10:2

9

3.

LASK

4

2

0

2

5:8

6

4.

Ludoqorets

4

0

0

4

5:13

0

 

K qrupu

21:55. “Volfsberq" (Avstriya) - “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - 0:3
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) - “Feyenoord” (Niderland) - 0:0

 

.

Dinamo Zaqreb

4

2

2

0

4:0

8

2.

Feyenoord

4

1

2

1

4:5

5

3.

Volfsberq

4

1

1

2

5:6

4

4.

MOİK

4

0

3

1

2:4

3

 

L qrupu

21:55. “Gent” (Belçika) - “Srvena Zvezda” (Serbiya) - 0:2
21:55. “Slovan” (Liberec, Çexiya) - “Hoffenhaym” (Almaniya) - 0:2

 

1.

Hoffenhaym

4

4

0

0

13:1

12

2.

Srvena Zvezda

4

3

0

1

9:4

9

3.

Slovam

4

1

0

3

2:12

3

4.

Gent

4

0

0

4

2:9

0